Oceny zawodników GTS

• autor: graall, 2012-06-21 11:51

Patrząc, że jest już koniec rozgrywek postanowiłem ocenić każdego zawodnika z skali od 1-6 i zachęcam Was w komentarzach o to samo, pomine tylko swoją osobę. Tak więc:

Filip Gawin - 4 - Dosyć pewny punkt drużyny, na pewno poprzedni sezon lepszy, ale ten także przywoity. Ocena dobra w pełni zasłużona.

Dawid Gralak - 4 - Również ocena dobra, ponieważ mimo, że grał rzadziej od Filipa Gawina, potrafił go dobrze zastąpić i jak w meczu ze Studnicą nawet uratować zwycięstwo.

Damian Sobisz - 5+- Blisko ideału, naprawde najlepszy zawodnik GTS w minionym sezonie, pewny w obronie, zawodnik z tych nie do przejścia. Szybki, techniczny zawodnik, nadzieja na przyszłość już w A klasie.

Piotr Szczegielniak - 5 - Kapitan zespołu. Mimo tego że gra w obronie strzelił 8 bramek. Pewny punkt drużyny ostoja w obronie. Co zapamiętałem w tym sezonie z jego występów? Przerzuty 30-40 metrowe. Kolejny znakomity sezon w jego wykonaniu.

Michał Biernat - 4 - zawodnik,  który opusćił Nas w połowie sezonu wyjeżdzając do Anglii, ale w pierwszej rundzie wydatnie pomogł zespołowi w walce o A klase.

Michał Ciepłuch - 4 - Pierwsza runda gdy grał w pomocy przeciętna, druga gdy został przesunięty do obrony bardzo dobra. Nie imponował szybkością, ale nadrabiał doświadczeniem.

Przemysław Biernat - 5 - Najbardziej doświadczony zawodnik, przed sezonem chciał zrezygnować, dobrze zrobił, że zdecydował się grać. Jeden z najlepszych w tym sezonie.

Łukasz Milewski - 4 - Jesień na 3, wiosna na 5, czyli ocena w pełni zasłużona. Wiosną zdecydowanie nabrał ogłady i spokoju co pozwoliło mu na zdecydowanie lepsze granie.

Łukasz Lejk - 4 + - Wiosna stracona trochę przez kontuzję. Jesienią  chyba najlepszy zawodnik, szkoda tej kontuzji, bo wtedy kto wie czy to on nie byłby najlepszym zawodnikiem.

Grzegorz Lejk II - 5- - Ocena 5-, głównie za niepotrzebne dryblingi, jesienią nie grał zbyt wiele, tak więc u Niego oceniamy tylko wiosne. Na pewno w przyszłości motor zespołu.

Grzegorz Lejk I - 4 - Mimo, że nie imponuję  techniką nadrabia walecznością. Kilka ważnych bramek, ze Słupią Charnowo czy w ostatnim meczu z Victorią. Najbardziej nieobliczalny Nas zawodnik.

Artur Węsierski - 4 - Podobnie jak większość zasłużył na 4, poważna kontuzja w meczu z Sokołem pokrzyżowała mu szyki i nie zagrał już do końca sezonu. Zdobył ładną bramkę w Machowinie.

Krystian Jakubowski - 4 -  Pomógł zespołowi pod koniec sezonu, jeśli będzie grał w następnym sezonie, będzie niewątpliwie dużym wzmocnieniem.

Michał Gralak - 5+ - Jesienią dużo nie grał, natomiast wiosną, był wiodącą postacią w napadzie, walczył o każdą piłkę, asystował, strzelał czego chcieć wiecej? No może większej skuteczności odrobine większej.

Paweł Szczegielniak - 5+ - 26 bramek w sezonie robią wrażenie, skuteczny. Naprawde w kilku meczach to jego bramki decydowały o wygranej np. w Kuleszewie, Siemianicach czy 3 bramki z Victorią.

Waldemar Kulik - 2+ -  To nie był ten Waldek z poprzedniego sezonu, nie zdecydowany, bojaźliwy, osobiście oczekiwałem więcej, ale także on miał swój udział w awansie, zdobył decydującą bramkę w Przytocku.

Tomasz Lejk - 3+ - Wiosną tylko jeden mecz, jesień też nie rewelacyjna.

Wojciech Rusiecki - 4- Grał w niewielu meczach, ale osobiście widzę w nim duży potencjał. w przyszłym sezonie szykuję się pasjonująca walka o grę na prawej pomocy, Łukasz Milewski nie odda tak łatwo miejsca, będzie ciekawie.

autor: graall 2012-06-21 12:32:50

Profil graall w Futbolowo Nie chciałem oceniać swojej osoby wy zrobicie to lepiej i przepraszam jesli kogos uraziłem tą ocena. Pozdrawiam.

autor: ~AUA 2012-06-21 16:29:39

avatar od kibiców z Przytocka wszyscy mamy -1 ;)

autor: ~Jacek Gmoch 2012-06-24 11:17:01

avatar Ten z 17 jest wytrzymały i szybki, to znaczy, że ma dobrą wytrzymałość szybkościową i jest szybki, i wytrzymały.