LIGA: GTS - Victoria Dąbrówka Byt. 1:0 (1:0)

• autor: graall, 2012-09-10 13:22

Bramki: Paweł Szczegielniak 2' (asysta Jakub Gralak).

Skład: D.Gralak - D.Sobisz, Pi.Szczegielniak, M.Ciepłuch, M.Biernat - A.Węsierski, J.Gralak, G.Lejk II, P. Złoty (60' - W.Kulik) - Pa.Szczegielniak, Ł.Lejk.

W czwartej kolejce GTS stanął naprzeciwko Victorii Dąbrówka Bytowska. Po trzech pierwszych kolejkach Nasz zespół z kompletem punktów zajmował 3 miejsce natomiast Nasi przeciwnicy z dorobkiem 1 pkt. zajmowali miejsce 12. W składzie na Victorię zabrakło m.in: Grzegorza Lejka I, Łukasza Milewskiego, Wojciecha Rusieckiego, Przemysława Biernata, Michała Gralaka, Krystiana Jakubowskiego, a także Naszego bramkarza numer 1 jak na razie Filipa Gawina. Bez tych 7 zawodników mecz na pewno należał do trudnych, jednak wspaniały początek ustawił mecz....

Już w 2 minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Jakub Gralak, mocno bita piłka, spadła na głowę najlepszego strzelca GTS Pawła Szczegielniaka, a ten na raty dał prowadzenie gospodarzom. W następnych momentach ciągle widoczna była przewaga GTS. W 44 minucie po podaniu prostopadłym, Pa.Szczegielniak minął bramkarza dograł piłkę do Grzegorza Lejka I, a ten skierował piłkę do siatki, nie wiedzieć czemu sędzia tego meczu bramki nie uznał dopatrując się spalonego. Chwilę później G. Lejk po raz drugi znalazł się w idealnej sytuacji, jednak brak doświadczenia dał o sobie znać i młody zawodnik GTS strzelił daleko od bramki gości. Druga połowa to już większa praca Dawida Gralaka, który w dwóch sytuacjach wykazał się refleksem, najpierw broniąc strzał z dystansu, a następnie uderzenie z około 12 metra. W tej części gry również my mieliśmy naprawdę dużo sytuacji. Dogodną okazję miał Artur Węsierski, będąc na 5 metrze pomocnik gospodarzy zamiast strzelać próbował podawać, następnie po raz kolejny zimnej krwi nie zachował G. Lejk, mając piłkę 2 metry przed pustą bramką nie trafił w piłkę,  pod koniec meczu dwie sytuacje mieli jeszcze Nasi napastnicy, ale w pierwszej akcji Łukasz Lejk uderzył obok bramki, a w kolejnej Pa.Szczegielniak źle podawał w polu karnym.  Mecz nie należał do łatwych jednak zespół pokazał, że i w takich meczach potrafi wygrywać. Z kompletem punktów zajmujemy drugą lokatę ustępując Kaszubii Studzienice gorszym bilansem bramkowym. Jest to 12 mecz GTS-u o stawkę bez porażki.

autor: ~hehe 2012-09-10 17:41:43

avatar ale odprawy w Palermo to chyba wejdą nam w nawyk. Proponuję kolejną po powrocie z Debrzna w Sobotę ;)