Aktualności

Znów na zero z tyłu

• autor: graall, 2014-04-14 16:11

Drużyna juniora B trenera Tadeusza Gralaka podobnie jak ich młodsi koledzy grała na wyjeździe w Koczale...

Przeciwnikiem piłkarzy z Cz. Dąbrówki był zespół miejscowego Granitu. Drużyna gospodarzy przed tym meczem zajmowała ostatnie miejsce w tabeli i liczyła na zwycięstwo, które pozwoliłoby na awans w górę tabeli.  Jesienią GTS na swoim boisku męczył się z Granitem mimo zwycięstwa 2:0.  Dlatego piłkarze gości wyszli na boisko od pierwszej minuty bardzo skoncentrowani. Gra w początkowej części była wyrównana i wyglądało, że zespół gospodarzy poważnie myśli o komplecie punktów. Jednak od 26 minuty na prowadzenie wyszedł zespół GTS po bardzo ładnym strzale z ok. 25 metra Mikołaja Naderzy. Od tego momentu drużyna T.Gralak uzyskała zdecydowaną przewagę dokumentując to kolejnymi bramkami w wykonaniu Patryka Ostrowskiego, Mikołaja Naderzy i Bartosza Ostrowskiego. Dodatkowo znakomitych sytuacji nie wykorzystali B.Ostrowski i Jacek Majka. Do przerwy wysokie prowadzenie 4 : 0 i spokojna gra w II połowie zakończona kolejną bramką P. Ostrowskiego. Wynik końcowy 5 : 0 dla GTS mógł być jeszcze wyższy gdyby 100 % sytuacje  wykorzystali  Sebastian Malek i M.Naderza.

Bramki: Mikołaj Naderza 26', 34', Patryk Ostrowski 32' 72', Bartosz Ostrowski 40'

Skład GTS :  Maciej Żakowski -  Mateusz Płatkowski, Dawid Domaszk, Mateusz Formela, Adam Michalski, Kacper Smentoch ( 58' - Bartosz Paszylk), Mateusz Mułyk, Bartosz Ostrowski, Mikołaj Naderza, Patryk Ostrowski, Jacek Majka (41' - Sebastian Malek).