JUNIOR CUP: Drugie miejsce GTS I.

• autor: graall, 2011-01-25 12:15

Więcej w rozwinięciu...

Dnia 22.01.2011 r. w Sali sportowej w Szkole Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrano halowy turniej piłki nożnej „JUNIOR – CUP 2011” o puchar Wójta Gminy. W turnieju udział wzięły drużyny UKS Stolem Tuchomie, Lider Miastko, UKS Orzeł Kołczygłowy, GTS I i GTS II Czarna Dąbrówka. Drużyny złożone były z chłopców rocznik 1998 i młodszych. Grano piątkami (bramkarz + 4 zawodników w polu), system każdy z każdym. Mecz trwał 15 min. bez przerwy. Po zaciętych wyrównanych i stojących na niezłym poziomie meczach najlepsi okazali się zawodnicy UKS „Orzeł” Kołczygłowy. W decydującym meczu pokonali 3:1 pierwszy Zespół GTS I Cz. Dąbrówka. Tym samym zdobywając komplet 12 pkt. zdobyli puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Kolejne miejsca zajęli GTS I Cz. Dąbrówka 9 pkt. i Stolem Tuchomie 6 pkt. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Sławomira Chwarzyńskiego z drużyny UKS Orzeł. Tytuł Króla Strzelców z dorobkiem 9 bramek zdobył Patryk Ostrowski z drużyny GTS I Cz. Dąbrówka. Zespoły uczestniczące w turnieju oraz najlepsi zawodnicy odebrali z rąk Wójta Gminy Jana Klasy i z-cy Przewodniczącego Rady Gminy Wiesława Maciaszka okazałe puchary i dyplomy, także słodkie niespodzianki.

Organizatorami turnieju był Zespół Ekonomiczno Administracyjny w Czarnej Dąbrówce przy pomocy GTS i Szkoły Podstawowej Cz. Dąbrówka.

Wszystkie mecze sędziowali: Jacek Kiżewski i Jakub Gralak.

Wyniki Poszczególnych Meczy

Końcowa Tabela Turnieju

1. UKS Orzeł Kołczygłowy 12 14-4

(skład: Sebastian Chwarzyński – bramkarz, Mateusz Rybarczyk, Łukasz Pupke-Lipiński, Kacper Franc, Igor Bronka, Dawid Wirkus, Dawid Bronka. opiekun Mateusz Warcholak)