Aktualności

LIGA: GTS - SSPN Malczkowo 2:1 (1:1)

• autor: graall, 2011-05-23 18:53

BRAMKI: Jakub GRALAK 24'(k), Piotr SZCZEGIELNIAK 63'.

SKŁAD: 1.D.Gralak - 8.T.Lejk, 18.D.Sobisz, 6.G.Lejk II, 14.M.Biernat - 13.W.Kulik, 7.Ł.Lejk, 5.Pi.Szczegielniak, 11.G.Lejk (60 - 4.M.Ciepłuch)  - 10.Pa.Szczegielniak, 17.J.Gralak (70 - 16.Ł.Milewski).

Pierwsza wygrana w tym roku na własnym boisku w meczu ligowym nastąpiła dopiero 22 maja. Początek nie zwiastował  zwycięstwa, ponieważ goście w 11 minucie objeli prowadzenie po uderzeniu głową. W 23 minucie w pole karne wbiegł Paweł Szczegielniak i był faulowany, do piłki podszedł Jakub Gralak i zdobył wyrównującą bramkę.Kilka minut później ponownie po faulu na Pa.Szczegielniaku do piłki ustawionej na 11-metrze podszedł ponownie J.Gralak, lecz tym razem bramkarz w tym pojedynku okazal się lepszy. Pod koniec pierwszej połowy po kapitalnym podaniu Waldemara Kulika kąsliwym strzałem bramkarza próbował pokonac J.Gralak i idelanej sytuacji nie wykorzystał Grzegorz Lejk. Po przerwie nastąpiła dominacja Piotra Szczegielniaka i Łukasza Lejka w środku pola ...

Wykorzystywali oni każdą sytuacje, by umiejętnie rozgrywać piłkę. Przyniosło to efekt w 63 minucie, gdzie Michał Biernat zauważył Pi.Szczegielniaka, który łamiąc z prawej nogi na lewą zdobył piękną bramkę dającą zwycięstwo. Mogliśmy zdobyc jeszcze dwie bramki, lecz sytuacji sam na sam nie potrafili wykorzystac Michał Ciepłuch i Pa.Szczegielniak. Goście zaatakowali w 80 minucie, lecz kapitalnie w bramce spisywał się broniący po raz pierwszy w tym sezonie Dawid Gralak.